2018: 51 koppels    
     
Algemene ronde: Habets - Hanssen Hakkers - de Bekker
     
Terugval Hoofdklasse: Wasbauwer - Coenen Da Capo
     
Overgangsklasse: Bakker - Stevens Bok - de Bekker
     
Eerste klasse: Frissen - Spronck DAT boys
     
Tweede klasse: Cruts- Rondags t Stroatsje
     
     
2017: 50 koppels    
     
Pro: Smit - Starren da Capo - de Hakkers
     
Amateurs: Janssen - Moonen de Kroeg
     
Nieuwelingen: Stizinger - Martinali da Capo
     
2016: 37 koppels    
     
Algemene ronde Vroomen - Franssen de Prick
     
Overgangsklasse Reurlings - Gorissen de Springbron
     
Eerste klasse Kerkhoffs - Bovens Star Club
     
Tweede klasse geen deelnemers  
     
     
2015: 43 koppels    
Algemene ronde Janssen - Janssen de Kokerel
     
Overgangsklasse Leerschen - Pelzer Oud Zumpeveld
     
Eerste klasse Gelissen - Peters Blauw Wit
     
Tweede klasse van Dijk - van Dijk Pipo Boys
     
     
2014: 65 koppels    
Open: Dost - Wensink: De Bekker
     
Pro: Bakker - Bartels D'r Bok
     
Semi Pro: Stassen - Goessens Le Cramginon
     
Rookie: Dassen - Koch Capucijn
     
     
2013: 75 koppels    
Open: Habets - Jansen De Hakkers / Gen Berg
     
Pro: Groothausen - Bleus Hacienda
     
Semi Pro: Keijenberg - Bemelmans A gen Baan
     
Rookie: Ubachs - Kollard Napoleon
     
     
2012: 56 koppels    
Open: Wensink - Dost De Bekker
     
Pro: Biermans - Swinkels De Hakkers
     
Semi Pro: Thijssen - Jus  
     
Rookie: Franssen - Philips  
     
     
2011: 70 koppels 50 jaar jubileum toernooi  
     
Open:  Allalou - Collignon Le Cramignon
     
Pro: Stitzinger - Martinali Da Capo
     
Semi Pro: Goessens - Tredenari Le Cramignon 2
     
Rookie:  Niese - Vanhommerig d'r Auwe Kino
     
     
2010: 63 koppels    
     
Algemene Ronde: Break in de - Hanssen de Bekker
     
Pro: Boersma - Klunder t Trefpunt
     
Semi Pro: Berniers - Werlotte D.A.T. Boys
     
Rookies: Surma - Kazmierczak Pipo Boys
     
     
2009: 71 koppels    
     
Algemene ronde: Christiani - Raven Hakkers - de Bekker
     
Overgangsklasse: Speyken - Raets Wien
     
Eertse klasse: Allalou - Fleuren La Pumpa 1 - La Pumpa 2
     
Tweede klasse: Hacking - Gouw de Bekker 3
     
     
2008: 76 koppels    
     
Algemene ronde: Smit - Meijs Le Cramignon
     
Overgangsklasse: Mortioux - v.Hingel Capucijn/Don Bosco
     
Eertse klasse: Gustin - Partouns Capucijn
     
Tweede klasse: Hupkens - Laheye Don Bosco
     
     
2007: 102 koppels    
     
Algemene ronde: Willems - Hanssen de Heeg / de Bekker
     
Overgangsklasse: Marquaire -Bovens Starclub
     
Eertse klasse: Barels - Gregoire Hacienda
     
Tweede klasse: Geurts -Deumens 't Höfke  
     
Derde klasse: Egelberts - Klinkenberg Bergbock
     
     
2006: 78 koppels    
     
Algemene ronde: Habets - Janssen Hakkers / de Heeg
     
Overgangsklasse: Custers - v/d Kerkhof Rode Ridders
     
Eertse klasse: Guzak - Erens Don Bosco
     
Tweede klasse: Stevens - Stevens Stoba
     
Derde klasse: Biermans - de Vries Oud Gulpen
     
     
2005: 67 koppels    
     
Algemene ronde: Jamall - Collignon Hakkers / de Heeg
     
Overgangsklasse:    
     
Eertse klasse:    
     
Tweede klasse:    
     
Derde klasse:    
     
     
2004: 56 koppels    
     
Algemene ronde: Kuhtreiber - Reats Scory Boys / 'tHöfke 
     
Overgangsklasse: Coenen - de Visser Juans Galliërs 
     
Eertse klasse: Maassen - Vluggen Blauw Wit '62
     
Tweede klasse: Schoffeleers - de Jong de Bekker 2
     
Derde klasse: Bleus - Bleus de Smeed
     
     
2003: 75 koppels    
     
Algemene ronde: v.Kan - Reats Scory Boys / Roebroekers
     
Overgangsklasse: Willems - Janssen de Smeed
     
Eertse klasse: Maassen - Vluggen Blauw Wit '62
     
Tweede klasse: Maessen - Maessen ‘t Lämke
     
Derde klasse: Knops - Bonten Torero
     
     
2002: 92 koppels    
     
Algemene ronde: v.Oirschot - Starren 't Karrewiel
     
Overgangsklasse: Goffin - Janssen 't Baekske
     
Eertse klasse: Willems - Janssen de Smeed
     
Tweede klasse: Bakker - Roberts de Keizer
     
Derde klasse: Wijnans -Borremans Monopool
     
     
2001: 88 koppels    
     
Algemene ronde: Ropers - Maassen Priemer 1
     
Overgangsklasse: Biggelaar - Meijs le Cramignon
     
Eertse klasse: Bremmers - Woltgens 't Karrewiel 2
     
Tweede klasse: v/d Woung - Aarts Victorie
     
Derde klasse: Jennekes - van Meegen Nurgus
     
     
2000: 75 koppels    
     
Algemene ronde: Teheux - Kools le Cramignon / Boskabauters
     
Overgangsklasse: Beckers - Stulting de Gijsbrecht 1
     
Eertse klasse: Coumans - Maes The Eagels
     
Tweede klasse: Krichel - Krichel Olympia / d'r Jeeteberg
     
Derde klasse: Aarts - v/d Woung Cörnerhook
     
     
1999: 65 koppels    
     
Algemene ronde: v.Hingel - Starren le Cramignon / Camontangne Boys
     
Overgangsklasse: Cremers - Mortiaux May d'n Hook 1
     
Eertse klasse: Hendriks - in den Braek Juliana
     
Tweede klasse: Stikker - Cornips de Bekker 2
     
Derde klasse: Janssen - Mols de Bekker 3
     
     
1998: 83 koppels    
     
Algemene ronde: Haagmans - Janssen Boskabauters
     
Overgangsklasse: Godschalk - Souren Smidter Boys 2
     
Eertse klasse: Wagels - Gebhart 't Baekske 2
     
Tweede klasse: Schoffeleers - van Gestel de Bekker 2
     
Derde klasse: Odekerken - Meijs le Cramignon 3
     
     
1997: 96 koppels    
     
Algemene ronde: Ropers - Libens Boskabauters
     
Overgangsklasse: Teheux - Kools Cramignon 1
     
Eertse klasse: Penders - in de Braek Juliana
     
Tweede klasse: Wagels - Gebhart Wien 2
     
Derde klasse: van Gestel - Verdonkschot de Poart
     
     
1996: 84 koppels    
     
Algemene ronde: Fleuren - Steidl Wien 1 - de Heide 1
     
Overgangsklasse: Teheux - Kools le Cramginon
     
Eertse klasse: Custers - Paulissen Karrewiel 3 - de Bekker 2
     
Tweede klasse: Kroon - Devens Gouwe Ridders
     
Derde klasse: Tjoen - Cremers Toesjee
     
     
1995: 97 koppels    
     
Algemene ronde: Haagmans - Janssen Boskabauters
     
Overgangsklasse: Mortiaux - Bekker Servaas
     
Eertse klasse: Barels - Gregoire Romanus / Camontagne Boys 2
     
Tweede klasse: Custers - v/d Kerkhof Karrewiel 3
     
Derde klasse: Gobbels - Nijsten Eldorado
     
     
1993: 91 koppels    
     
Algemene ronde: Senden - van Wersch Scory Boys - Hakkers
     
Overgangsklasse: Partouns - Caris Verdwaalde Vissers
     
Eertse klasse: Arts - Stegen Steiweeg
     
Tweede klasse: Maas - Leclaire Brouwketel
     
Derde klasse: Coort - F.Wierts t Karrewiel