Eindklassering Blauw-Wit '62  
Seizoen 1e team 2e team 3e team
  Plaats Klasse Bond Plaats Klasse Bond Plaats Klasse Bond
2017/2018 6 Hoofdklasse ZOH 7 Overgang ZOH 11 1e Klasse ZOH
2016/2017 4 Hoofdklasse ZOH 12 Overgang ZOH 8 1e Klasse ZOH
2015/2016 1 Hoofdklasse ZOH 6 Overgang ZOH 5 1e Klasse ZOH
2014/2015 3 Ereklasse NTVB 8 Overgang ZOH 5 1e Klasse ZOH
2013/2014 3 Ereklasse NTVB 3 Overgang ZOH 5 1e Klasse A ZOH
2012/2013 4 Ereklasse NTVB 5 1e Klasse A NTVB 9 1e Klasse B NTVB
2011/2012 2 Topklasse B NTVB 10 Topklasse A NTVB 5 2e Klasse B NTVB
2010/2011 4 Ereklasse NTVB 6 Overgang NTVB 11 1e Klasse B NTVB
2009/2010 6 Ereklasse NTVB 8 Overgang NTVB 9 1e Klasse A NTVB
2008/2009 7 Ereklasse NTVB 11 Overgang NTVB 12 1e Klasse A NTVB
2007/2008 6 Ereklasse NTVB 8 Overgang NTVB 9 1e Klasse A NTVB
2006/2007 5 Ereklasse NTVB 1 1e Klasse A NTVB 8 1e Klasse B NTVB
2005/2006 4 Ereklasse NTVB 3 1e Klasse A NTVB 1 2e Klasse B NTVB
2004/2005 4 Ereklasse NTVB 2 1e Klasse A NTVB 6 2e Klasse A NTVB
2003/2004 5 Ereklasse NTVB 4 1e Klasse A NTVB 7 2e Klasse B NTVB
2002/2003 4 Ereklasse NTVB 6 1e Klasse B NTVB 1 3e Klasse B NTVB
2000/2001 6 Ereklasse NTVB 3 1e Klasse B NTVB 6 2e Klasse A NTVB
1999/2000 9 Ereklasse NTVB 6 1e Klasse B NTVB 7 2e Klasse A NTVB
1998/1999 9 Ereklasse NTVB 5 1e Klasse B NTVB 10 2e Klasse C NTVB
1997/1998 9 Ereklasse NTVB 9 1e Klasse B NTVB 2 3e Klasse A NTVB
1996/1997 9 Ereklasse NTVB 7 1e Klasse B NTVB 4 3e Klasse A NTVB
1995/1996 10 Ereklasse NTVB 4 1e Klasse B NTVB 4 3e Klasse A NTVB
1994/1995 11 Ereklasse NTVB 12 Overgang NTVB 5 3e Klasse A NTVB
1993/1994 2 Overgang A NTVB 3 1e Klasse A NTVB 7 3e Klasse A NTVB
1992/1993 6 Overgang A NTVB 6 1e Klasse A NTVB 9 3e Klasse A NTVB
1991/1992 2 Overgang A NTVB 1 2e Klasse B NTVB 12 2e Klasse C NTVB
1990/1991 2 Overgang B NTVB 5 2e Klasse D NTVB - - NTVB
1989/1990 2 Overgang B NTVB 6 2e Klasse C NTVB - - NTVB
1988/1989 6 Ereklasse NTVB 3 Overgang NTVB 5 2e Klasse C NTVB
1987/1988  1 Overgang NTVB 1 1e Klasse NTVB 4 2e Klasse C NTVB
1986/1987 1 Hoofdklasse ZOH 8 Hoofdklasse ZOH 3 2e Klasse C ZOH
1985/1986 1 Hoofdklasse ZOH 9 Hoofdklasse ZOH 2 2e Klasse C ZOH
1984/1985 1 Hoofdklasse ZOH 1 1e Klasse A ZOH 3 2e Klasse C ZOH
1983/1984 4 Hoofdklasse ZOH 1 2e Klasse B ZOH 4 2e Klasse D ZOH
1982/1983 2 Hoofdklasse ZOH 6 2e Klasse B ZOH Oprichting 3e Team   
1981/1982 1 1e Klasse A ZOH - - ZOH      
1980/1981 7 1e Klasse A ZOH 2 2e Klasse B ZOH      
1979/1980 5 1e Klasse A ZOH 7 2e Klasse B ZOH      
1978/1979 7 1e Klasse A ZOH 8 2e Klasse B ZOH      
1977/1978 3 1e Klasse A ZOH        Oprichting 2e Team    
1976/1977 8 1e Klasse A ZOH            
1975/1976 6 1e Klasse A ZOH            
1974/1975 3 1e Klasse A ZOH            
1973/1974 8 Hoofdklasse ZOH            
1972/1973 7 Hoofdklasse ZOH            
1971/1972 5 Hoofdklasse ZOH            
1970/1971 7 Hoofdklasse ZOH            
1969/1970 6 Hoofdklasse ZOH            
1968/1969 9 Hoofdklasse ZOH            
1967/1968 8 Hoofdklasse ZOH            
1966/1967 5 Hoofdklasse ZOH            
1965/1966 7 Hoofdklasse ZOH            
1964/1965 6 Hoofdklasse ZOH            
1963/1964 6 Hoofdklasse ZOH            
1962/1963 Oprichting T.V.C. Blauw-Wit '62          
                   
                   
1984/1985 jeugdteam                
Van 1983 t/m 1986 4e Team                

 


 

Clubkampioenschappen
seizoen namen clubkampioenen opmerking
2018/2019 H.Derksen T.v.Wersch Koppelkampioen
2017/2018 D.Wenders S.Qauedvlieg Koppelkampioen
2016/2017 D.Wenders B.Moonen Koppelkampioen
2015/2016 J.Zink D.Wenders Koppelkampioen
2014/2015 J.Heijenrath B.Ramaekers Koppelkampioen
2013/2014 D.Wenders G.Philippens Koppelkampioen
2012/2013 T.v.Wersch G.Philippens Koppelkampioen
2011/2012 T.v.Wersch G.Philippens Koppelkampioen
2010/2011 T.v.Wersch G.Philippens Koppelkampioen
2009/2010 J.Bleijlevens Y.Verheyden Koppelkampioen
2008/2009 M.Joha D.Wenders Koppelkampioen
2007/2008 M.Joha D.Wenders Koppelkampioen
2006/2007 D. Vluggen R. Hanssen Koppelkampioen
2005/2006 M. Pagen G. Philippens Koppelkampioen
2004/2005 M. Pagen G. Philippens Koppelkampioen
2003/2004 M. Niks M.Joha Koppelkampioen
2002/2003 D. Pelzer G. Philippens Koppelkampioen
2001/2002 D. Pelzer G. Philippens Koppelkampioen
2000/2001 M. Pagen F. Jacquemont Koppelkampioen
1999/2000 H. Derksen G. Philippens Koppelkampioen
1998/1999 H. Derksen G. Philippens Koppelkampioen
1997/1998 H. Derksen G. Philippens Koppelkampioen
1996/1997 H. Derksen G. Philippens Koppelkampioen
1995/1996 H. Derksen G. Philippens Koppelkampioen
1994/1995 B. Mager C. Jöbses Koppelkampioen
1993/1994 D. Vluggen G. Philippens Koppelkampioen
1992/1993 J. Senden C. Jöbses Koppelkampioen
1990/1991 H. Derksen L. Seroo Koppelkampioen
1989/1990 H. Derksen L. Seroo Koppelkampioen
1988/1989 J. Loomans L. Dautzenberg Koppelkampioen
1987/1988 P. Gulpen T. Bodelier Koppelkampioen
1986/1987 P. Gulpen T. Bodelier Koppelkampioen
1985/1986 W. Packbeers J. Vroomen Koppelkampioen
1985/1986 M. Olieslagers M. Joha Koppelkampioen
1984/1985 J. Loomans J. Gustin Jeugdkoppelkampioen
1983/1984 C. Jöbses T. Bodelier Koppelkampioen
1982/1983 T. Pluymakers H. Horbag Koppelkampioen
1981/1982 J. Vroomen P. Montulet Koppelkampioen
1980/1981 W. Jeukens T. Bodelier Koppelkampioen
1979/1980 J. Senden J. Mullenders Koppelkampioen
1972/1973 T. Bodelier   Koppelkampioen
1962/1964 H. Maassen W. Coolen Clubkampioen enkelspel
P. Bemelmans (†) H. Schreuders (†) Clubkampioen enkelspel. Exact jaartal  is niet bekend